A T R I U M , s. r. o., vzorový dům JUBILEUM PLZEŇ, Nepomucká 1291/211, Plzeň   |  Otevírací doba: pondělí - sobota 10 - 18 hod
  • tendence 1
  • tendence 2
  • tendence 3
  • tendence 4
  • tendence 5

Základní údaje

Základní údaje o vzorovém domě JUBILEUM PLZEŇ

Společnost ATRIUM postavila pro své klienty vzorový dům s název JUBILEUM. Jde o dřevostavbu v difuzně otevřeném konsrukčním systému DifuTech® CLIMA PASIV. Celkový pohled napovídá, že se jedná o zcela nový přístup k materiálům i ke ztvárnění vnitřních dispozic. O projekt domu, o design podlah a netradiční barevné ztvárnění interiéru se postarala Ing. arch. Simona Brezovanová z ateliéru ASFi!. Vidět zde samozřejmě můžete i interiérové dveře PRÜM, které dotváří celý interiér.

Velikost vzorového domu:

Obytná plocha celkem: 215,86 m2
1.NP: 131,19 m2
2.NP: 84,67 m2

 

 

 

 

 

 

 

Půdorys vzorového domu – 1.NP

 

 

Půdorys vzorového domu - 2.NP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vybavení domu inteligentními technologiemi:

Konstrukce domu je montovaná dřevostavba v unikátním difuzně otevřeném systému DifuTech® CLIMA PASIV. Koncepce vytápění klade důraz na nízkou spotřebu energií a k tomu využívá moderní technologie: topná soustava obsahuje podlahové topení, tepelné čerpadlo (vzduch/voda), a také systém decentrálního řízeného větrání s rekuperací.

Dům je vybaven "inteligentní elektroinstalací“. Převážná část domu je ovládána řídícím systémem KNX. Do systému je zahrnuto ovládání vnitřního i venkovního osvětlení, které spolupracuje se stínícími prvky a vytváří tak světelnou pohodu v budově. Vše zaštiťuje meteorologická stanice, která také hraje výraznou roli v ochraně celé budovy proti povětrnostním vlivům. To je jen část inteligentního vzorového domu.

Decentrální systém větrání s rekuperací zajišťuje stálý přísun čerstvého vzduchu do domu, přitom odebírá teplo z odváděného vzduchu a předává jej přiváděnému čerstvému vzduchu. Nahrazuje tak přímé větrání okny a celý systém výrazně snižuje náklady na vytápění.

 

Aktuality

23.10. 2020|Uzavřené vzorového domu

Vážení stavebníci, návštěvníci vzorového domu Terra v Brně,

vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády ČR je vzorový dům do odvolání uzavřen.

Kontaktovat nás můžete PO-PÁ 10-18 hod a to na telefonním čísle +420 541 159 472 a nebo na e-mailu dum.brno@atrium.cz .

Děkujeme za pochopení.

Tým firmy ATRIUM.

Anketa

Chtěli byste bydlet v dřevostavbě?

Hlasy celkově: 833
ano (469 hlasů)
56%
ne (301 hlasů)
36%
nevím (63 hlasů)
8%

Rychlý kontakt ATRIUM, s.r.o. / vzorový dům JUBILEUM
Nepomucká 1291/211, 326 00 Plzeň
tel.: 373 712 812
e-mail: dum.plzen@atrium.cz přejít na kontakty